Otázky a podnety pre starostu

Cintorín

Jozef Jurčišin, ml. | 10.12.2015

Dobrý deň,
Nesúhlasime so spoplatnením cintorína, pretože poplatky sa neplatia v obciach , ktoré sú o dosť väčšie a náš cintorín je rozlohou dosť veľký nato aby tam bol problém s hrobovými miestami.
Na cintoríne sa nachádza aj veľa hrobov , ktorých potomkovia nežijú v obci a kto by za tie hroby platil? Bol by som zvedavý či by sa vyberali poplatky aj od nich. To že v obecnej pokladnici je nedostatok penazí nieje vina obyvatelov ale iných ludi.
Dakujem

Re:Cintorín

Lýdia Hamarčáková | 11.04.2016

Odpoveď pre J.Jurčišina ml.: Tvoju otázku treba smerovať na navrhovateľa VZN lebo aj poslanci mu položili túto otázku. Neviem kto Ti dáva také informácie že je to z dôvodu, že v obecnej pokladni nie sú peniaze. Preto si treba informáciu preveriť a tak o nej diskutovať. Ďakujem za pochopenie.

Pridať nový príspevok

Otázky a podnety pre starostu

Neboli nájdené žiadne otázky.